Мінерал містить 6% Mg(CrOz)г і 94% Fe(CrOz). Визначте масову частку Хрому у мінералі. Яка маса

Хрому міститься у 1 т мінералу ?

Ответы на вопрос

Отвечает Амангаева Аружан.

Ответ:

60 кг

Решение

w = \frac{m(po)}{m(p)} * 100%

w(Fe(CrOz)) = 94% = \frac{x}{1000 kg} * 100%

0.94 = x/1000kg

940kg = x = m(Fe(CrOz))

m(Mg(CrOz)) = (1000 - 940)kg = 60 kg