Яка маса осаду утвориться при взаємодії 47,5 г магній хлориду з натрій карбонатом ?помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Адова Настя.

Відповідь:

42г

Пояснення:

Реакція:

MgCl2 + Na2CO3 = MgCO3 + 2NaCl

MgCO3 - осад

Складаємо пропорцію:

47,5/95 = x/84

x = 42г