До розчину масою 200 г, в якому масова частка речовини 15%, додали розчин масою 300 г, у якому

масова частка речовини 20%. Яка масова частка речовини у добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Сурнин Женя.

Объяснение:

w3=(m1×w1+m2×w2)÷(m1+m2)= (200×0.15+300×0.2)÷(200+300)=0.18 або 18%