Амоніак масою 20 кг пропустили крізь розчин нітратної кислоти. Обчисліть масу одержаної солі, якщо

її вихід становить 90%.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH3) = 20 кг = 20000г

w = 90%

Найти: m(NH4NO3)-?

20000г                                   х г

NH3       +     HNO3     →     NH4NO3

М= 17 г/моль                        М = 80 г/моль

х= 20000 * 80 : 17 = 94117,64 г

Знайдемо масу нітрату амонію

m(NH4NO3) = 94117,63 * 90% : 100% = 84705,86 г = 84,7 кг