4.Яку масу води слід добавити до 300 г 9% - го розчину солі, щоб виготовити 6% -й розчин?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ева.

Відповідь:

m(солі)=300*9/100=27г

m(розчину)=27*100/6=450г

m(H2O)=450-300=150г

Пояснення: