Який об'єм карбон 4 оксиду буде одержано при спалювані 40 л етену


Ответы на вопрос

Отвечает Suleimenov Aset.

Відповідь:

C2H4+3O2=2CO2+2H2O

V(C2H4):V(CO2)=1:2

V(CO2)=40*2=80л

Пояснення: