50 БАЛІВ! ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА! Густина за киснем дорівнює 1,43 Масові частки Карбону,

Гідрогену, Оксигену 52,18%, 13,04%, 34,78%. Визначити молекулярну формулу речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Борода Карина.

M(rech)=1.43×32=46 CxHyOz

(52,18/12) ÷ (13,04/1) ÷ (34,78/16) = 4,35 ÷ 13,04 ÷ 2,17 = 2 ÷ 6 ÷ 1

C2H60

C2H5OH - етанол