БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ, ТЕРМІНОВО!!! 1. Скільки моль міститься в 583 г аміаку при н.у.?2. Скільки

молекул містить 2 моля хлориду калію?

Ответы на вопрос

Отвечает Марушкина Анастасия.

1.0твет: n(NH3) = 0,02 моль

m(NH3) = 583 г

плотность(NH3 н,у) = 0,7723 г/мл

V(NH3) = 0,7723 × 583 = 450 мл = 0,45 л

Vm = 22,4 л

n(NH3) = 0,45 : 22,4 = 0,02 моль

2.

n(KCl) = 2 моль

Na = 6,02×10^23

N(KCl)  = 2  × 6,02×10^23 = 12,04×10^23 молекул

Отвечает Окулова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH₃) = 583 г

Найти: n(NH₃) -?

Кількість моль знайдемо за формулою:

M(NH₃) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль

n(NH₃) = m(NH₃)/M(NH₃) = 583/17 = 34,3 моль

2)

Дано : n(KCl) = 2 моль

Найти : N(KCl) = ?

(Nа = 6,02*10²³ моль⁻¹ при нормальних умовах).

N(KCl)) = n(KCl))*Nа = 2моль * 6,02 * 10²³ моль⁻¹ = 12,04 * 10 ²³=

 = 1,204 * 10²⁴молекул