Обчислити кількість речовини мангану (IV) оксиду, маса якого 200 г


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Вика.

Ответ : n(MnO2) = 2,3 моль

M(MnO2) = 55 + 16×2 = 87 г/моль

m(MnO2) = 200 г

n = m/M

n(MnO2) = 200 : 87 = 2,3 моль