До води масою 165г додали цукор масою 35г. Яка масова частка цукру в утвореному розчині ( %)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Токтанова Азада.

Ответ: W(цукру) = 17,5%

m(цукру)  = 35 г

m(H2O)  = 165 г

m(розч) = 165 + 35 = 200 г

W(цукру) = (35 : 200) × 100% = 17,5 %