Яка масова частка Калій хлориду в розчині, який отримали при розчиненні 50г солі в 200 г води?даю

20 балів срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дивногорская Олеся.

Ответ: W(KCl)  = 20%

m(KCl)  = 50 г

m(H2O) = 200 г

m(розч) = 200 + 50 = 250

W(KCl) = (50 : 250) × 100% = 20%

Объяснение: