даю 25. Знайдіть формулу хлоропренового каучука, якщо відомо , що масова частка карбону в ньому

складає 54,24%, доля гідрогену -5.65% і ще є хлор.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никишин Валера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(Н) = 5,65%

w(C) = 54,24%

Найти: СхНуClz -?

Знайдемо кількість речовин

n(C) = ( 54,24%)/12  = 4,52

n(H) = (5,65%)/1 = 5,65

w(Cl) = 100% - (54,24% + 5,65%) = 40,11%

n(Cl) = (40,11%)/35,5 = 1,146

С : Н : Cl = 4,52 : 5,65 : 1,126

Треба розділити на найменьше число 1,126

С : Н : Cl = 4 : 5 : 1

Отже формула С4Н5Cl - хлоропрен