Назвіть елемент за такими даними: знаходиться в VІ групі, відносна молекулярна маса вищого оксиду

127. химия

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Софья.

Ответ:

Se

Объяснение:

Нехай невідомий елемент - x, складемо рівняння:

х + 16×3 = 127

х + 48 = 127

х = 127 - 48

х = 79

За таблицею хімічних елементів можем визначити, що це Селен Se