1. Назвіть найактивніший неметал V групи головної підгрупи. 2. Складіть формулу леткої сполуки з

Гідрогеном для елемента номер 9.3. Назвіть елемент 3 періоду,що має формулу вищого оксиду RO.4. Назвіть елемент,розташований у ІІІ групі,відносна молекулярна маса вищого оксиду якого дорівнює 70. + вирішення задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

1. Найактивніший неметал V групи - N (нітроген)                         2. Елемент з номером 9 - F (флуор). Формула сполуки - HF     3. Це Mg (магній). Формула вищого оксиду - MgO.                     4. Дано:                                                                                               Mr(R2O3) = 70          Mr (R2O3) = 70                                                 R - ?                           Mr (R2) = Mr (R2O3) - Mr (O3)                          

                                  Mr (R2) = 70 - 48 = 22

                                   Ar (R) = Mr (R2)/2

                                   Ar (R) = 22/2 = 11

                                    R - B (бор)

Відповідь: R - B (бор)