Елемент міститься в головній підгрупі ІV групи 5 періоду. Визначте елемент, складіть формулу його

вищого оксиду і обчисліть масові частки елементів в оксиді.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

SnO2

ω(Sn)-?

ω(O)-?

Mr(SnO2)=119+2×16=151

ω= n×Ar/Mr×100%

ω(Sn)=119/151 ×100%=78,8%

ω(O)=100%-78,8%=21,2%

Відповідь:ω(Sn)=78,8%, ω(O)=21,2%