10. Обчисліть відносні молекулярні маси речовин, хімічні формули яких CS2, С Н12О6, NaCl, Cu(OH)2,

Fe₂(SO4)3. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:

mr=Ar*n/mr

Объяснение:

mr(CS2)=12+32*2=78

mr(CH12O6)=12+12+16*6=120

mr(NaCl)=35+23=58

mr(Cu(OH)2)=64+2+32=98

mr(Fe2(SO4)3)=56*2+32*3+16*4*3=400