3. Обчисліть відносні формульні маси речовин. Mr(Mg(H2PO4)2) = ​


Ответы на вопрос

Отвечает Филонов Даня.

Ответ:

Mr(Mg(H2PO4)2) = 218.

Объяснение:

Mr(Mg(H2PO4)2) = Ar(Mg) + 2Ar(H) + 2Ar(P) + 2*4Ar(O) = 24 + 2*1 + 2*31 + 2*(4*16) = 24 + 2 + 62 + 128 = 218.