Варiант 10 1. У воді масою 200 г при температурі 25°С розчиняється фосфат калію К РОД масою 208

г. Розрахуйте масу фосфату калію, необхідного для приготування 20 г розчину К РO4, насиченого при температурі 25°С.

Ответы на вопрос

Отвечает Изенекова Настя.
W= (208/208+200) *100=51 %
m=51*20/100=10,2 г