Укажiть кристалогідрат: a) Ca (HCO ),; 6) Mg(OH)Cl; B) CuSO, 5H,O; г) H. So, . 4. Позначте

речовину, розчинність якої збільшується за умови підвищення температури: а) калій нітрат; в) азот; б) нітроген(IV) оксид; г) кальцій сульфат. 8.Щоб отримати 450 г розчину натрій хлориду, до 80 г солі потрібно додати води: б) 360 г; в) 370 г; г) 380 г. a) 350 r; 11. Яка маса натрій хлориду міститься у 120 г його розчину, якщо масова частка солі натрій хлориду становить 20%? a) 12 r; б) 24 г; в) 48 г; г) 60 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилина Юлиана.

Ответ:

3в, 4а, 8в (370 ) ,

11б

Объяснение:сульфат міді- кристалогідрат,

11 вопрос m речовини=w*m розчину/100%= 120*20/100=