Обчисліть масу розчину лугу з масовою часткою 35% , що містить 100 г лугу . СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Андронік Сніжана.

Ответ:

Объяснение:

m(розчину)  = m (лугу) * 100% / w(лугу) = 100 * 100% : 35% = 285,7 г