3. Визначте, у якому з оксидів масова частка елемента, спо- лученого з Оксигеном, є більшою: а)

Fе2О3.і FезОл;​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодезная Виктория.

Ответ:

Объяснение:

а) М(Fе2О3) = Ar(Fe)* 2 + Ar(O) * 3 = 56 * 2 + 16 * 3 = 160

w(Fe) = Ar(Fe) *n/ М(Fе2О3) * 100% = 56 * 2/160 * 100% = 70%

б) М(Fе3О4) = Ar(Fe)* 3 + Ar(O) * 4 = 56 * 3 + 16 * 4 = 232

w(Fe) = Ar(Fe) *n/ М(Fе3О4) * 100% = 56 * 3/232 * 100% = 72,41%

Масова частка Феруму більша у оксиді Fе3О4