Масова частка Карбону у певній сполуці масою 200г становить 65%. Обчисліть масу Карбону ​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Арина.

Ответ:

Масса углерода в данном соединении 130 г.

Объяснение:

Дано:

m(в-ва) = 200 г

ω(С) = 65% = 0,65

___________________

m(C) - ?

Решение:

m(Э) = ω(Э) * m(в-ва)

m(C) = 0,65 * 200 = 130 г