Будь ласка благаю допоможіть хімія 7 клас. Обчисліть відносну молекулярну масу сполуки NaNO2


Ответы на вопрос

Отвечает Деденок Никита.

Ответ:

Mr(NaNO2) = 69

w(Na) = 23/69 = 0.3333 или 33,33%

w(N) = 14 / 69 =0.2029 или 20,29%

w(O) = 2*16/69 = 0.4638 или 46,38%