Обчисліть об’єм повітря, який необхідно витратити на каталітичне окиснення азоту об’ємом 67,2 л (н.

у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Бобров Миша.

Объяснение:

N2 + O2 = 2NO

n(N2) = 67,2/22,4 = 3 моль

n(O2) = n(N2) = 3 моль

V(O2) = 22,4*3 = 67,2 л

V(воздуха) = 67,2/0,21 = 320 л