Чому дорівнює маса газової суміші, яка складається з 3 моль сульфур(ІV) оксиду SO 2 s 1,5 моль

азоту N 2 ? Даю 70 баллов умоляю помогите!! Надо сдать сегодня.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(SO₂) = 3 мoль

n(N₂) = 1,5 моль

Найти: m-?

Знайдемо молекулярну масу :

М(SO₂) = 32 + 16 * 2 = 64 г/моль

М(N₂) = 14 * 2 = 28 г/моль

Вичислимо маси речовин:

m(SO₂) = n(SO₂) * М(SO₂) = 3 * 64 = 192 г

m(N₂) = n(N₂) * М(N₂) = 1,5 * 28 = 42 г

m = m(SO₂) + m(N₂) = 192 + 42 = 234 г