Визначте масу алюмінію, яка міститься у 200г алюміній сульфіту Аl 2 (SO 3 ) 3 та визначте масову

частку Оксигену в Аl 2 (SO 3 ) 3. ДАЮ 50 БАЛІВ БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Аl₂(SO₃)₃ = 200 г

Найти: m(Аl₂)- ?

М(Аl₂) = 27 * 2 = 54 г/моль

М(Аl₂(SO₃)₃) = 27 * 2 + (32 + 16 * 3) * 3 = 294 г/моль

54 г (Аl₂)  - 294 г(Аl₂(SO₃)₃)

х г (Аl₂)    - 200г (Аl₂(SO₃)₃

m(Аl₂) - 200 * 54 : 294 = 36,73 г

Знайдемо масову частку Оксигену:

w(O) = Ar(O) * n/М(Аl₂(SO₃)₃) * 100% = 16 * 9/294 * 100% = 48,98%