Установіть відповідність Fe2O3+3H2=2FE+3H2O FeSO4+2KOH=K2SO4+Fe(OH)2 2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O

2Mg+O2=2MgO розклад сполучення заміщення обміну

Ответы на вопрос

Отвечает Горюнов Денис.

Объяснение:

Fe2O3+3H2=2FE+3H2O. заміщення

FeSO4+2KOH=K2SO4+Fe(OH)2. обміну

2Fe(OH)3=Fe2O3+3H2O розклад

2Mg+O2=2MgO. сполучення

Отвечает Валеев Ислам.

Ответ:

Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O (замiщення)

FeSO4 + 2KOH = K2SO4 + Fe(OH)2 (обмiну)

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O (розклад)

2Mg + O2 = 2MgO (сполучення)

Объяснение:

Валентність - кількість хімічних зв'язків, які утворює атом, або кількість атомів, які можуть приєднати або замістити атом даного елемента.