Скільки молекул СО2 міститься у зразку вуглекислого газу масою 88г​


Ответы на вопрос

Отвечает Нерова Миланка.

Ответ:

12,04*10²³ молекул

Объяснение:

m(CO2)=88 Г

n(CO2)=m/M=88/44=2 моль

N(CO2)=n*N(а)=2*6,02*10²³=12,04*10²³ молекул