Тема уроку: Відносна молекулярна маса складіть формули та визначте відносні молекулярні маси

речовин утворених: а) двома атомами брому б) один атом кальцію один атом сульфуру чотири атоми оксигену в) вісім атомів карбону та вісімнадцять атомів гідрогену.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ястребцев Стас.

Ответ:

а) Mr(Br2)=80*2=160

б) Mr(CaSO4)=40+32+16*4=136

в) Mr(C8H18)=12*8+1*18=114

Объяснение: