1. Реакція йонного обмінну з утворенням води NaOH+HNO3-2. Реакції з утворенням

осадуNa3PO4+AgNO3-BaCl2+Na2SO4-AlCl3+NaOH-3.Реакції під час яких виділяється газ Na2CO3+HCl-K2SO3+HNO3- ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Объяснение:

1. Реакція йонного обмінну з утворенням води

NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O

Na+ + OH- + H+ + NO3- = Na+ + NO3- + H2O

OH- + H+ = H2O

2. Реакції з утворенням осаду

Na3PO4 + 3AgNO3 = Ag3PO4↓ + 3NaNO3

Желто-лимонный осадок

BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaCl

Белый осадок

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaCl

Белое студенистое вещество

3.Реакції під час яких виділяється газ

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + H2O + CO2↑

K2SO3 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O + SO2↑