Виведіть формулу речовини за такими даними: w(N)=37%, w(O)=63%, Mr=76


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Дмитрий.

Ответ:

N2O3

Объяснение:

Дано:

w(N)=37%

w(O)=63%

Mr=76

Найти
NxOy

Решение:

M(N)=76*0.37=28 г/моль

Ar(N)=14

x=28/14=2

M(O)=76*0,63=48 г/моль

Ar(O)=16

y=48/16=3

Формула:

N2O3