.Обчисли об'єм карбон(IV) ОКСИДУ ЯКИЙ виділиться при спалюванні 156 г бензену, який містить 1 %

домішок:

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеин Артём.

Ответ:

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

V(CO2)=V(C2H6)•2=8•2=16

V(O2)=V(C2H6)•3,5=8•3,5=28літрів