Обчисліть відносну молекулярну масу наступних сполук: С12Н22О11, NH4ClO4, Ba(NO3)2.


Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Соня.

Ответ:

Дано:

С12Н22О11

Знайти:

Mr(С12Н22О11)-?

Mr=n×Ar

Mr(С12Н22О11)=12×Ar(C)+22×Ar(H)+11×Ar(O)=

=12×12+22×1+11×16=144+22+176=342

Відповідь: Mr(С12Н22О11)=342

Дано:

NH4ClO4

Знайти:

Mr(NH4ClO4)-?

Mr=n×Ar

Mr(NH4ClO4)=Ar(N)+4×Ar(H)+Ar(Cl)+4×Ar(O)=

=14+4×1+35,5+4×16=14+4+35,5+64=117,5

Відповідь: Mr(NH4ClO4)=117,5

Дано:

Ba(NO3)2

Знайти:

Mr(Ba(NO3)2)-?

Mr=n×Ar

Mr(Ba(NO3)2)=Ar(Ba)+2×Ar(N)+6×Ar(O)=

=137+2×14+6×16=137+28+96=261

Відповідь: Mr(Ba(NO3)2)=261

Можна найкращу відповідь??

Отвечает Лесной Макс.
C12h22o11
Mr=12*22+22+16*11=462
NH4CLO4
Mr=14+4+35,5+16*4=117,5
Ba(NO3)2
Mr=137+(14+16*3)*2=261