Яку масу має кисень кількістю речовини: 0,2 моль; 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Корчевный Алексей.

Ответ:

n(O2)- 0,2моль \ 5 моль

P.S - значок - * - це множення

m(O2)-?

Розв'язання

m=n*M

M(O2)=16+16=32 г\моль

1)m = 0.2моль * 32 =6.4 г

2)m = 5моль * 32 = 160 г

Відповідь : 1) маса О2 з кількістю 0.2моль = 6.4 г

2) маса О2 з кількістю 5моль = 160 г