СРОЧНО ДАЮ 30 балів Обчисліть масові частки елементів у сполуці до складу молекули якої входить 2

атоми карбону 6 атомів гідрогену і 1 атом оксигену

Ответы на вопрос

Отвечает Кінаш Наталія.

Ответ:

Дано:.

(C2H6O).

w(C)

w(H)

w(O)

Розв'язання:

Mr(C2H6O)=2Ar(C)+6Ar(H)+Ar(O)

Mr(C2H6O)=2*12+6*1+16=46

2Ar(E)

w(C2H6O)=________*100%

Mr(реч.)

2Ar(C)

w(C)=__________*100%

46

w(C)=0,52*100%

w(C)=52%

6Ar(H)

w(H)=________*100%

46

w(H)=0,13*100%

w(H)=13%

Ar(O)

w(O)=________*100%

46

w(O)=0,35*100%

w(O)=35%

В-дь.52%,13%,35%.

Объяснение:

Переписуй все!