Дано газ кмсень об'ємом 89,6 л. Обчисліть: 1) Молярну масу кисню. 2) Кількість речовини кисню. 3)

Масу цієї порції кисню. Швидко будь ласка Даю 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Дано:

V(O2)=89,6 л

Знайти: Mr-?n-?m-?

Розв'язок:

n =  \frac{v}{vm}

n =  \frac{89.6}{22.4}

n = 4

Mr= сумі Аr(атомних мас) елементів сполуки

Mr= 2×16=32 г/моль

m = n \times mr

m = 4 \times 32

m = 128