№7.Розрахуйте об’єм, який займає газ СН4 за нормальних умов масою 8 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

Ответ:

Объяснение:

М(СН4) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль

n(CH4) = m(CH4) /М(СН4) = 8/16 = 0,5 моль

V(СН4) = n(CH4) *  Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л