Склади формулу газу, молекула якого містить атоми Нітрогену й Гідрогену. Відносна густина цього

газу за воднем дорівнює 8,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катя.

Ответ:

Объяснение:

NxHy

M(NxHy)=D×M(H2)=8.5×2×1=17, допустим х=1, тогда

14•1+1•y =17

y=3

NH3 аммиак

М(NH3)=14+3×1=17