Порахуй масу води, яка витратиться під час розчинення 2368,8 г калій оксиду, та запиши формулу

продукту реакції Формула продукту реакції: потрібно написати Відповідь: маса води .... Г

Ответы на вопрос

Отвечает Самойленко Илья.

Объяснение:

К2О + Н2О= 2КОН

n(KOH)=n(H2O)

2368.8/(2•39+16) = х/(2•1+16)

2368.8/94 = х/18

25.2=х/18

х=453.6г води