Обчисліть масові частки елементів у сполуці Na2SiO3 (((Відповідь запишіть так: Na - 70%, Si - 5%,

O - 25%))) Срочно!!! даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Ответ:

Na - 38%, Si - 23%,O - 38%

Объяснение:

W(Na)= n•Ar(Na)/Mr(Na2SiO3) = 2•23/120=46/120=0,38=38%

Mr(Na2SiO3) = Ar(Na)•2+Ar(Si)+Ar(O)•3=23•2+28+16•3=46+28+46=120

W(Si) = n•(Si)/Mr(Na2SiO3) = 28/120 = 0,23 = 23 %

W(O) = n•(O)/Mr(Na2SiO3) = 3•16/120 = 46/120 =0,38= 38%