Обчислити відносні молекулярні маси речовин Cl2; Na2O; H3Po4​


Ответы на вопрос

Отвечает Осередчук Юлія.

Ответ:

Mr(CI₂)=35,5x2=71

Mr[Na2O] =22.98976928 * 2 + 15.9994 = 61.97893856 (62)

Mr( H3PO4) = 1×3+31×1+16×4=98