1)Задачв по молярній масі і кількості речовин по формулах . 1.Обчислити масу АІ(ОН)3 кількістю

речовин 5 моль 2).Обчислити відносні молекулярні маси таких речовин :(NaCl), (Fe(OH)3 ,Ca3(PO4),BASO4

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Олеся.
M=V*M= АІ(ОН)3=27+48+3=78*5=390
2)M(
NaCl)=23+35.5=58.5 г/моль
M
(Fe(OH)3 )=56+48+3=107г/моль

M (Ca3(PO4)=120+31+64=215 г/моль

M( BASO4)=137+32+64=233г/моль