Розрахувати об'єм та кількість молекул (CO2) 8,8г.


Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Ответ:

n(CO2) = 8,8 : 44 = 0,2 моль

V(CO2) = 0,2 × 22,4 = 4,48 л

N(CO2) = 0,2 × 6,02*10^23 = 1,204*10^23 молекул

----------------------

n = m : M

M(CO2) = 44 г/моль

N = n × Na

Na = 6,02*10^23

V = n × Vm

Vm = 22,4 л