Складіть три рівняння хімічних реакцій кисню з простими і складними речовинами розставте

коефіцієнти.

Ответы на вопрос

Отвечает Жаманкулова Махаббат.

Объяснение:

C + O2 = CO2

4Li + O2 = 2Li2O

3Fe + 2O2 = Fe3O4

CH4 + 2O2 = CO2↑ + 2H2O

2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O

2SO2 + O2 = 2SO3

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Объяснение:

2S + 3O2 → 2SO3

4Na + O2 → 2Na2O

2Mg + O2 → 2MgO

2CaCo3 + O2 → 2CaO + 3Co2

2 PbS + 3 O2 → 2 PbO + 2 SO2

4KOH + O2 → 2K2O2 + 2H2O