Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів усполуці : H,PO4 срочноо

пж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зикеева Аня.

Ответ:

Объяснение:

М(Н3РО4) = Ar(H) * 3 + Ar(P) + Ar(O) * 4 = 1 * 3 + 31 + 16 * 4 = 98

w(H) = Ar(H) * n/М(Н3РО4) * 100% = 1 * 3/98 * 100% = 3,06%

w(P) = Ar(P) * n/М(Н3РО4) * 100% = 31/98 * 100% = 31,63%

w(O) = Ar(O) * n /М(Н3РО4) * 100% = 16 * 4/98 * 100% = 65,31%