Обчисліть масову частку елементів у сполуці SO3


Ответы на вопрос

Отвечает Шаулов Беня.

Mr[SO3] = Ar[S] + Ar[O] * 3 = 32.065 + 15.9994 * 3 = 80.0632 = 80

Масова частка Сульфуру (S) = 32.065 : 80.0632 * 100 = 40.05 %

Масова частка Оксигену (O) = 47.9982 : 80.0632 * 100 = 59.95 %