БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!! ДУЖЕ ПОТРІБНО!! Алюміній хлорид масою 80.1 г прореагував з калій

гідроксидом масою 112г. Яка маса і кількість речовнии утвореного осаду? ВІДДАМ ВСІ БАЛИ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Николовская Софья.

Відповідь:

3Na2O+2H3PO4=2Na3PO4+3H2O

M(Na3PO4)=164г/моль

M(H3PO4)=98г/моль

M(Na2O)=62г/моль

n(Na2O)=37,2/62=0,6моль

n(H3PO4)=40/98=0,4моль

0,6:0,4=3:2

n(Na2O):n(H3PO4):n(Na3PO4)=3:2:2

Na2O і H3PO4 прореагують повністю

n(Na3PO4)= n(H3PO4)=0,4моль

m(Na3PO4)=0,4*164=65,6г

Пояснення:

Отвечает Ларин Ваня.

Ответ:3Na2O+2H3PO4=2Na3PO4+3H2O

M(Na3PO4)=164г/моль

M(H3PO4)=98г/моль

M(Na2O)=62г/моль

n(Na2O)=37,2/62=0,6моль

n(H3PO4)=40/98=0,4моль

0,6:0,4=3:2

n(Na2O):n(H3PO4):n(Na3PO4)=3:2:2

Na2O і H3PO4 прореагують повністю

n(Na3PO4)= n(H3PO4)=0,4моль

m(Na3PO4)=0,4*164=65,6г

Объяснение: