Встановіть відповідність між реагентами та скороченим йонним рівнянням: Реагенти HNO3+Na2CO3 HCl

+ NaOH Ba(OH)2 + HNO3 KOH + Fe(SO4)3 K2S + HNO3 MgCl2 + NaОН Скорочене йонне рівняння 2H++CO32−→CO2 + H2O Н+ + ОН- → Н2О Fe3+ + 3OH−→ Fe(OH)3↓ Mg2+ + 2ОН-→ Mg(OH)2↓ 2H+ + S2−→ H2S↑ 2H+ + 2OH−→ 2H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Відповідь:

Пояснення:

2HNO3 + Na2CO3 = 2NaNO3 + CO2 + H2O

2H+ + CO32− →CO2 + H2O

HCl + NaOH = NaCL + H2O

Н+ + ОН- → Н2О

Ba(OH)2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2H2O

2Н+ + 2ОН- → 2Н2О

6KOH + Fe2(SO4)3 = 2Fe(OH)3↓ + 3K2SO4

Fe3+ + 3OH− → Fe(OH)3↓

K2S + 2HNO3 = 2KNO3 +  H2S↑

2H+ + S2− → H2S↑

MgCl2 + 2NaОН = Mg(OH)2↓ + 2NaCl
Mg2+ + 2ОН → Mg(OH)2↓