Який одновалентний метал утворює оксид із відносною молекулярною масою 62? Напишіть формулу оксиду.

запишіть у вигляді задачі. даю 30 біллів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тетюрин Илья.

Відповідь:

Пояснення:

одновалентний метал Ме утворює оксид Me₂O
відносна молекулярна маса оксиду складається з
Mr(Me₂O)=2*Mr(Me)+Mr(O)=2*Mr(Me)+16=62
Mr(Me)=(62-16)/2=23
по таблиці менделєєва знаходим речовину з відносною масою 23
це Na
оксид натрію Na₂O