Допоможіть будь ласка!!!!! Дуже срочно треба!!!!! Оформлення через дано. 5) До 200 г розчину

речовини з масою часткою 5% додали 150 г розчину цієї самої речовини з масовою часткою 24%. Якою буде масова частка речовини у новоутвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Черепков Витя.

Ответ:

Маса речовини в першому розчині дорівнює:

200г × 5% = 10г

Маса речовини в другому розчині дорівнює:

150г × 24% = 36г

Загальна маса речовини в новому розчині дорівнює:

10г + 36г = 46г

Загальна маса розчину дорівнює:

200г + 150г = 350г

Отже, масова частка речовини у новоутвореному розчині буде:

46г ÷ 350г × 100% ≈ 13.14%

Таким чином, масова частка речовини у новоутвореному розчині становить близько 13.14%.